Annikoru DG Klubi vs. Klubi Discgolfar

2016. aasta teisel päeval otsustasid kaks discgolfi klubi omavahel mõõtu võtta. Võistlusformaat: 2 ringi, millest esimene individuaalne ja teine paarismäng. Pärast 1. ringi näitas 17 kraadise pakasega oma suurepärast vormi Jakko Isup, kes mängis ringi tulemuseks 58 viset (PAR -1), kohe tema kannul Tamor Annuk tulemusega 61 viset (PAR +2) ning kõik ülejäänud järgepidi. Paarid moodustati klubidepõhiselt nii, et esimene ja viimane moodustasid ühe paari jne. Paarismäng mängiti “parim vise” formaadise Annikoru F9 rajal, kus saavutas parima tulemuse paar Paavo Reidla / Tõnis Ajaots 32 viskega (PAR -2) ja kohe nende järel Silver Koni / Jarek Tigane 33 viskega (PAR -1). Mõlemad paarid klubist Discgolfar. Annikoru Discgolfi Klubi parim paar oli 4. kohal Tamor Annuk / Renno Reitsnik 35 viskega (PAR +1).

Paarismängus saadud tulemused liideti individuaaltulemustele ning moodustusid üldtulemused. Igale kohale jaotati punkte: I koht – 25 p, II koht – 18 p, III koht – 15 p, 4. koht – 12 p, 5. koht – 10 p, 6. koht – 8 p, 7. koht – 6, 8. koht – 4 p, 9. koht – 2 p ning 10. koht jne – 1 p. Iga võistleja sai vähemalt ühe punkti. Pärast punktide andmist (arvesse läksid kummagi klubi 6 parema liikme tulemused), liideti punktid kokku ning lõpptulemusena võitis sõbraliku võistluse Klubi Discgolfar 74 punktiga ning auväärsele 2. kohale jäi Annikoru Discgolfi Klubi 33 punktiga.

Tulemused: skoorin_logo